ZABIEGI
NA TWARZ

W Klinice Rusin oferujemy szeroki zakres zabiegów poprawiających wygląd twarzy, wykonywanych bez sali operacyjnej i długiej rekonwalescencji.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

LIPOSUKCJA PODBRÓDKA

Zbędny tłuszcz podbródka? Pozbywamy się go raz na zawsze! Odkryj liposukcję podbródka i ciesz się pięknym i zdefiniowanym konturem twarzy.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

NICI LIFTINGUJĄCE

Zmęczona skóra, zwiotczałe policzki? Nici liftingujące to idealne rozwiązanie! Bezbolesna metoda na odmłodzenie twarzy i poprawę jej konturu.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

LIPOFILLING

Marzysz o zdrowej, świeżej twarzy? Lipofilling to sposób na osiągnięcie promiennego wyglądu, bez użycia sztucznych wypełniaczy.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

REDUKCJA ZMARSZCZEK TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

Czy zmarszczki przeszkadzają Ci w codziennym funkcjonowaniu? Botoks to bezpieczna i skuteczna metoda na ich redukcję.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

WOLUMETRIA TWARZY / ŻUCHWA JOLIE

Czy Twoja twarz straciła objętość? Wolumetria kwasem hialuronowym przywróci młodzieńczy wygląd Twojej skóry, wygładzi zmarszczki i poprawi kontur twarzy.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

REDUKCJA ZMARSZCZEK RADIOFREKWENCJĄ

Pragniesz gładkiej i jędrnej skóry bez użycia igieł? Redukcja zmarszczek radiofrekwencją to skuteczna metoda, która odmłodzi Twoją skórę i nada jej blasku.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

MODELOWANIE UST KW. HIALURONOWYM

Usta, o których marzysz! Modelowanie kwasem hialuronowym to idealny sposób na uzyskanie pełnych, zmysłowych i naturalnie wyglądających ust.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

STYMULACJA KOLAGENU KW. POLIMLEKOWYM

Czy Twoja skóra potrzebuje stymulacji kolagenu? Kwas polimlekowy to innowacyjna metoda, która poprawi gęstość i elastyczność skóry, a także wygładzi drobne zmarszczki.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

STYMULACJA KOLAGENU POLIKAPLROLAKTONEM

Brak sprężystości i gęstości skóry? Stymulacja polikaprolaktonem to innowacyjna metoda, która zwiększy produkcję kolagenu, poprawi elastyczność i gęstość skóry.

MEDYCYNA ESTETYCZNA HI-TECH

HIFU LIFTING TWARZY

Zmarszczki, zwiotczenie skóry? HIFU lifting twarzy to niechirurgiczna metoda na odmłodzenie skóry, poprawę jej napięcia i konturu twarzy, bez bólu i rekonwalescencji.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

PEELINGI CHEMICZNE

Czy Twoja skóra potrzebuje odświeżenia i oczyszczenia? Peeling chemiczny to metoda, która poprawi koloryt skóry i wygładzi jej strukturę.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Pragniesz nawilżonej, napiętej i promiennej skóry? Mezoterapia igłowa to skuteczna metoda na poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek i zwiotczenia, oraz jej odżywienie i nawilżenie.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

OSOCZE I FIBRYNA
BOGATOPŁYTKOWA

Czy Twoja skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia i regeneracji? Osocze i fibryna to naturalne metody na poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek i przywrócenie blasku.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

DERMAPEN – MEZOTERAPIA MIKROIGŁOWA

Marzysz o gładkiej i promiennej skórze? Mezoterapia mikroigłowa Dermapen to skuteczna metoda, która poprawi jędrność, gęstość i elastyczność skóry, a także zredukuje zmarszczki.

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

OCZYSZCZANIE WODOROWE + MASKI

Czy Twoja skóra potrzebuje dogłębnego oczyszczenia i rewitalizacji? Oczyszczanie wodorowe to metoda, która usunie zanieczyszczenia z Twojej skóry, poprawi jej koloryt i nawilżenie, a także zredukuje niedoskonałości.

Scroll to Top