ZABIEGI
DLA MĘŻCZYZN

W Klinice Rusin oferujemy szeroki zakres zabiegów, które rozwiążą typowo męskie problemy.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

LIPOSUKCJA + LASER

Diety i ćwiczenia nie pomagają? Usuń tkankę tłuszczową definitywnie dzięki liposukcji.

CHIRURGIA ESTETYCZNA

HD LIPO

Marzysz o bardziej wyrazistej definicji mięśni? Wypróbuj laserowania!

CHIRURGIA ESTETYCZNA

LIPOTRANSFER

Przeszczep tkanki tłuszczowej w twarz, pośladki, klatkę piersiową, penisa.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

REDUKCJA ZMARSZCZEK TOKSYNĄ BOTULINOWĄ

Czy zmarszczki przeszkadzają Ci w codziennym funkcjonowaniu? Botoks to bezpieczna i skuteczna metoda na ich redukcję, która poprawi Twoją samoocenę.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

NADPOTLIWOŚĆ

Nadmierne pocenie to problem, który Cię dotyka? Botoks to metoda, która skutecznie zredukuje nadpotliwość, poprawiając komfort i pewność siebie.

MODELOWANIE SYLWETKI HI TECH

ŁYSIENIE

Czy Twoje włosy zaczynają wypadać? Terapia peptydowa to innowacyjna metoda na stymulację wzrostu włosów, która przeciwdziała łysieniu u mężczyzn.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

KONTUROWANIE ŻUCHWY

Chcesz uzyskać wyraźną i męską żuchwę? Konturowanie kwasem hialuronowym to metoda, która pozwoli na jej wyraźne zarysowanie i podkreślenie, poprawiając proporcje twarzy.

MODELOWANIE SYLWETKI HI-TECH

RZEŹBIENIE MIĘŚNI
EM SCULPT

Chcesz wyrzeźbić swoje mięśnie i poprawić swoją sylwetkę? EM Sculpt to innowacyjna metoda na budowanie mięśni, która jednocześnie redukuje tkankę tłuszczową.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

ŚIŃCE POD OCZAMI

Ciemne cienie pod oczami to problem, który dotyka mężczyzn? Komórki macierzyste to metoda, która pozwoli na redukcję sińców pod oczami, poprawiając kondycję skóry i przywracając jej blask.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

WIOTKA SKÓRA

Czy Twoja skóra traci elastyczność i gęstość? Polikaprolakton to innowacyjna metoda na stymulację kolagenu, która poprawi kondycję skóry i jej napięcie.

MODELOWANIE SYLWETKI HI TECH

SZARA, ZIEMISTA CERA

Szara, zmęczona skóra to problem, który chcesz rozwiązać? Kwas polimlekowy to metoda, która przywróci skórze blask, poprawi jej koloryt i redukuje drobne zmarszczki.

MODELOWANIE SYLWETKI HI TECH

ENDERMOLOGIA LPG

Zastój limfy to problem, który dotyka mężczyzn? Endermologia to metoda, która poprawi krążenie krwi i limfy, a także zredukuje obrzęki i cellulit, poprawiając kondycję skóry.

Scroll to Top