MEDYCYNA ESTETYCZNA

W Klinice Rusin oferujemy szeroki zakres zabiegów poprawiających wygląd twarzy, wykonywanych bez sali operacyjnej i długiej rekonwalescencji.

ZMARSZCZKI

TOKSYNA BOTULINOWA

Odkryj tajemnicę młodzieńczego wyglądu z Botoksem! Wspomóż swój naturalny urok i ciesz się gładką, odświeżoną skórą.

WYPEŁNIENIE

KWAS HIALURONOWY

Czy Twoja twarz straciła objętość? Wolumetria kwasem hialuronowym przywróci młodzieńczy wygląd Twojej skóry, wygładzi zmarszczki i poprawi kontur twarzy.

REGENERACJA

OSOCZE I FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWE

Czy Twoja skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia i regeneracji? Osocze i fibryna to naturalne metody na poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek i przywrócenie blasku.

MEDYCYNA ESTETYCZNA

LASEROTERAPIA BLIZN

MEDYCYNA ESTETYCZNA

LASEROTERAPIA ROZSTĘPÓW

MEDYCYNA ESTETYCZNA

LASER CO2 FRAKCYJNY

ODCHUDZANIE

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Rzeźbienie sylwetki bez skalpela! Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Osiągnij wymarzoną figurę szybko i skutecznie.

STYMULATOR TKANKOWY

KWAS POLIMLEKOWY

Czy Twoja skóra potrzebuje stymulacji kolagenu? Kwas polimlekowy to innowacyjna metoda, która poprawi gęstość i elastyczność skóry, a także wygładzi drobne zmarszczki.

STYMULATOR TKANKOWY

POLIKAPROLAKTON

Brak sprężystości i gęstości skóry? Stymulacja polikaprolaktonem to innowacyjna metoda, która zwiększy produkcję kolagenu, poprawi elastyczność i gęstość skóry.

STYMULATOR TKANKOWY

POLINUKLEOTYDY

Ożyw swoją skórę dzięki stymulacji tkankowej polinukleotydami! Innowacyjna metoda, która stymuluje procesy odnowy skóry i przywraca jej młodzieńczy blask

STYMULATOR TKANKOWY

NICI PDO/PLLA

Podnieś swoją naturalną piękność dzięki niciom PDO! Ta innowacyjna metoda liftingu pozwala na subtelne, ale efektowne odmłodzenie skóry. Odkryj nowy wymiar pewności siebie!

REGENERACJA

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Pragniesz nawilżonej, napiętej i promiennej skóry? Mezoterapia igłowa to skuteczna metoda na poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek i zwiotczenia, oraz jej odżywienie i nawilżenie.

ZABIEGI HI-TECH

ZABIEGI HIFU

Zmarszczki, zwiotczenie skóry? HIFU lifting twarzy to niechirurgiczna metoda na odmłodzenie skóry, poprawę jej napięcia i konturu twarzy, bez bólu i rekonwalescencji.

ZABIEGI HI-TECH

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Pragniesz gładkiej i jędrnej skóry bez użycia skalpela? Redukcja zmarszczek radiofrekwencją to skuteczna metoda, która odmłodzi Twoją skórę i nada jej blasku.

REGENERACJA

KOMÓRKI MACIERZYSTE

Odkryj potencjał regeneracji dzięki komórkom macierzystym! Naturalna metoda wspomagająca odbudowę tkanek i odmładzanie skóry.

Scroll to Top