MEDYCYNA ESTETYCZNA

W Klinice Rusin oferujemy szeroki zakres zabiegów poprawiających wygląd twarzy, wykonywanych bez sali operacyjnej i długiej rekonwalescencji.

ZMARSZCZKI

TOKSYNA BOTULINOWA

Odkryj tajemnicę młodzieńczego wyglądu z Botoksem! Wspomóż swój naturalny urok i ciesz się gładką, odświeżoną skórą.

WYPEŁNIENIE

KWAS HIALURONOWY

Czy Twoja twarz straciła objętość? Wolumetria kwasem hialuronowym przywróci młodzieńczy wygląd Twojej skóry, wygładzi zmarszczki i poprawi kontur twarzy.

REGENERACJA

OSOCZE I FIBRYNA BOGATOPŁYTKOWE

Czy Twoja skóra potrzebuje intensywnego nawilżenia i regeneracji? Osocze i fibryna to naturalne metody na poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek i przywrócenie blasku.

ODCHUDZANIE

LIPOLIZA INIEKCYJNA

Rzeźbienie sylwetki bez skalpela! Lipoliza iniekcyjna to nowoczesna metoda redukcji tkanki tłuszczowej. Osiągnij wymarzoną figurę szybko i skutecznie.

STYMULATOR TKANKOWY

KWAS POLIMLEKOWY

Czy Twoja skóra potrzebuje stymulacji kolagenu? Kwas polimlekowy to innowacyjna metoda, która poprawi gęstość i elastyczność skóry, a także wygładzi drobne zmarszczki.

STYMULATOR TKANKOWY

POLIKAPROLAKTON

Brak sprężystości i gęstości skóry? Stymulacja polikaprolaktonem to innowacyjna metoda, która zwiększy produkcję kolagenu, poprawi elastyczność i gęstość skóry.

STYMULATOR TKANKOWY

POLINUKLEOTYDY

Ożyw swoją skórę dzięki stymulacji tkankowej polinukleotydami! Innowacyjna metoda, która stymuluje procesy odnowy skóry i przywraca jej młodzieńczy blask

STYMULATOR TKANKOWY

NICI PDO/PLLA

Podnieś swoją naturalną piękność dzięki niciom PDO! Ta innowacyjna metoda liftingu pozwala na subtelne, ale efektowne odmłodzenie skóry. Odkryj nowy wymiar pewności siebie!

REGENERACJA

MEZOTERAPIA IGŁOWA

Pragniesz nawilżonej, napiętej i promiennej skóry? Mezoterapia igłowa to skuteczna metoda na poprawę kondycji skóry, redukcję zmarszczek i zwiotczenia, oraz jej odżywienie i nawilżenie.

ZABIEGI HI-TECH

ZABIEGI HIFU

Zmarszczki, zwiotczenie skóry? HIFU lifting twarzy to niechirurgiczna metoda na odmłodzenie skóry, poprawę jej napięcia i konturu twarzy, bez bólu i rekonwalescencji.

ZABIEGI HI-TECH

RADIOFREKWENCJA MIKROIGŁOWA

Pragniesz gładkiej i jędrnej skóry bez użycia skalpela? Redukcja zmarszczek radiofrekwencją to skuteczna metoda, która odmłodzi Twoją skórę i nada jej blasku.

REGENERACJA

KOMÓRKI MACIERZYSTE

Odkryj potencjał regeneracji dzięki komórkom macierzystym! Naturalna metoda wspomagająca odbudowę tkanek i odmładzanie skóry.

Scroll to Top